ставки усик фюрі

Британського боксера Тайсона Ф’юрі, що має титул чемпіона за версією WBC, букмекери більше не вважають ймовірним переможцем бою проти українця Олександра Усика. Днями у більшості конторах було здійснено зміну коефіцієнтів на бій. Наразі ситуація неоднозначна. Певні букмекери зрівняли показники котирувань, інші ж через них виразили думку щодо перемоги українського боксера.

Якщо взяти до уваги українські букмекерські контори, то ситуація змінилась кардинально. Після заяви Турки Аль аш-Шейха про перенесення бою на 18 травня, коефіцієнти на перемогу Тайсона Ф’юрі були вчергове зменшені та становили:

  • перемога за Ф’юрі – 1,87-1,92;
  • перемога за Усиком – 1,92-1,98.

Різниця між результатами мінімальна. Наразі бетторам пропонується робити ставки на бій Усик-Ф’юрі з такими котируваннями:

  • перемога за Ф’юрі – 1,89-1,95;
  • перемога за Усиком – 1,85-1,9.

Беручи до уваги букмекерські контори, їх аналітики вважають, що шанси на перемогу однакові у кожного боксера, а тому пропонуються однакові коефіцієнти для ставок — 1,86-1,92. Котирування на проведення бою внічию — від 17 до 19.

Думки експертів розбігаються й щодо раунду, в якому бій завершиться. Певні з них вважають, що боксери проведуть всі раунди без дострокової перемоги одного з них. Коефіцієнт на цей маркет становить 1,4. Оператор Фавбет, наприклад, встановив котирування 13,0 на те, що завершення бою відбудеться у 8-10 раунді.

Якщо розглядати коефіцієнти для можливих нокдаунів, можна сказати, що на думку операторів більше шансів такого завершення в українського спортсмена. Котирування на це становлять 3,1-3,2. На те, що нокдауном завершиться гра для Тайсона коефіцієнти варіюються у межах від 4,1 до 4,2.

У мережі інтернету ширяться різні прогнози на цей бій. Один з таких висловив учасник поєдинку. Ф’юрі висловився зухвало щодо майбутнього поєдинку:

«Він провів всього 5 поєдинків у суперважкій категорії, які мене зовсім не вразили. Чи дійсно він надто хороший, щоб побити Циганського Короля? Я так не вважаю”. Якщо він зробить це, я потисну йому руку… Я винесу його за 7 раундів”.

Сам Усик нещодавно розповів своїм уболівальникам, що звернувся за порадою до колишнього чемпіона в суперважкій вазі Володимира Кличка. Проте деталі цієї бесіди не розголошуються. Натомість він висловив, що у бою з Френсісом Нганну Тайсон недооцінив суперника, а тому у цей раз проведе бій краще. Однак результат завершення найочікуванішого поєдинку він бачить так:

“Я знаю, що Тайсон Ф’юрі у поєдинку проти мене буде другим”.

Раніше було повідомлено, що у разі програшу боксер зможе взяти реванш. Наразі ширяться чутки, що якщо переможе Циганський Король, то проведення бою повторно не буде.