usik ставки

Туркі Аль аш-Шейх, який є головою Управління зі справ розваг в Саудівській Аравії та організатором найочікуванішого поєдинку останніх років Усик-Ф’юрі, зухвало висловився щодо майбутнього бою.

Український боксер Усик та британський спортсмен Ф’юрі розподілили між собою всі основні титули бійців важкої категорії. З них чотирма володіє українець – WBO, IBF, IBO та WBA, одним – WBC, британець. Організатор боксерського бою висловив свою думку щодо того, як пройде змагання за об’єднання всіх титулів.

“Фанати зможуть насолодитися поєдинками, які пройдуть в андеркарді бою українця і британця. Потужний кард для всіх шанувальників боксу, який містить щонайменше 3-4 поєдинки, які легко можуть стати головною подією”.

Такі висловлювання він залишив для всіх вболівальників боксу, що очікують назначеної події. Також він додав:

“Усім, хто шукає неякісні або дивні клоунські бої – шукайте в іншому місці. Ми прагнемо надавати виняткові карди для фанатів”.

Нагадаємо, що бій буде проведений на арені Саудівської Аравії “Kingdom”, котра розташована у місті Ер Ріяді. Датою події обрано 18 травня. Українці зможуть стежити за змаганням своїх фаворитів о 23:00 за столичним часом.

Перші світлини щодо відповідної події з’являлися ще наприкінці 2022 року. Протягом тривалого часу перемовин, шанувальникам боксу було озвучено дату проведення бою – 23 грудня 2023 року. Отримана британцем травма під час змагання з Франсісом Нганну змусила організаторів бою перенести його. Наступною датою, про яку було повідомлено шанувальникам, стало 17 лютого 2024 року. Однак через травму, котру отримав Тайсон під час тренувань, бій знов був зірваний.

Напередодні скасованого змагання Турки Аль аш-Шейха повідомив сумну звістку всім любителям боксу та запевнив їх у тому, що нова назначена дата буде фінальною. Спроби перенести її будуть покарані накладанням штрафів на бійця, що спричинить таке, у розмірі 10 000 000 доларів.