Величезний розголос серед любителів боксу та прихильників спорту супроводжує новину про найочікуваніший поєдинок у світі боксу. Бій між двома величезними титанами ринку – Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі – за титул абсолютного чемпіона супертяжкої ваги викликав фурор та підняв хвилювання до неймовірних висот.

Після напружених переговорів, а також численних непорозумінь щодо умов контракту, кінцевою перемогою стала оголошена нова дата зустрічі цих двох гігантів боксу. Ця подія стала епіцентром уваги у всьому спортивному світі, запалюючи серця фанатів та рятувати боксерські стадіони.

Бій Усик – Ф’юрі відбудеться 18 травня 2024 року в столиці Саудівської Аравії, місті Ер-Ріяд, на стадіоні “Kingdom Arena”. Ціни на квитки на цей захоплюючий спортивний поєдинок різноманітні, від кількох сотень до кількох тисяч доларів, залежно від обраного місця в залі. Ця бокс пряма трансляція обіцяє стати епічною битвою, яка надовго залишиться в серцях шанувальників боксу.

Після довгих обговорень і ретельного аналізу ситуації було прийнято рішення про перенесення бій Усика трансляція на 18 травня 2024 року. Цей крок був важливим не лише для забезпечення Тайсону Ф’юрі відповідного часу для відновлення після відновлення через травму голови на тренуванні. Цей поєдинок переноситься вже не перший раз, через що спостерігається обурення зі сторони Усика та його команди.

Початок трансляції заплановано на 20:00 18 травня, але сам бій відбудеться не раніше, ніж о 01:30 неділі, 19 травня (бій Усика і Ф’юрі дата), за київським часом. Так як зазвичай боксерські поєдинки такого рівня проходяться приблизно в цьому діапазоні. Перед цим також будуть бої в андеркарті.

Прогноз на бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі відображається в коефіцієнтах, запропонованих букмекерськими конторами. За даними, де коефіцієнт 1.80 вказує на те, що Тайсон Ф’юрі вважається фаворитом, тоді як коефіцієнт 2.0 показує, що ймовірність перемоги Олександра Усика оцінюється як трохи менша. Але фінальний результат бій Усика дивитися ми зможемо більше ніж через місяць.

Бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі, одна з найбільш очікуваних боксерських подій 2024 року, можна буде подивитися на платформі Megogo. Офіційним транслятором цього поєдинку є саме Megogo, і доступ до трансляції можна отримати через різні підписки: “Легка”, “Оптимальна”, “Максимальна” та “Спорт”.

Трансляція буде доступна у розділі “Спорт” на спеціальному каналі “Megogo Гонг” та на окремому поп-ап-каналі в розділі “Телебачення”, який з’явиться на Megogo у день бою.

Умови де дивитись бій Усика такі:

  1. Підписка: Для перегляду поєдинку необхідна підписка на пакет “Максимальний”.
  2. Вартість підписки: Вартість підписки починається від 203 гривень за місяць.
  3. Пробний період: Перших 7 днів коштує всього 29 гривень.

Отже, українські глядачі матимуть змогу насолодитися цією захоплюючою спортивною подією через медіасервіс Megogo, придбавши відповідну підписку.