Новина про бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі за титул абсолютного чемпіона супертяжової ваги стала об’єктом великого інтересу серед любителів боксу та спортивних уболівальників. Після численних переговорів та непорозумінь щодо умов контракту, було оголошено нову дату зустрічі – захоплення у спортивному світі.

ysyk-furi

Боксерський поєдинок між українцем Олександром Усиком (21-0, 14 КО) та британцем Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 КО) бій Усик Ф’юрі дата –  18 травня 2024 року в столиці Саудівської Аравії, місті Ер-Ріяд, на стадіоні “Kingdom Arena”. Ціни на квитки на цей захоплюючий спортивний поєдинок варіюються від кількох сотень до кількох тисяч доларів в залежності від обраного місця в залі.

Стосовно стадіону “Kingdom Arena”, варто відзначити наступне:

  1. Місцезнаходження: столиця Саудівської Аравії, місто Ер-Ріяд.
  2. Будівництво: почалося в середині 2023 року.
  3. Призначення: проведення різноманітних заходів і масштабних представлень.
  4. Конфігурація: може змінюватися для проведення заходів будь-якого типу.
  5. Інфраструктура: обладнання для повноцінного футбольного стадіону.
  6. Вмістимість: понад 25 000 місць, включаючи 20 скайбоксів.
  7. Популярність: користується великою популярністю, часто привертає великі події.

Бій буде доступний для перегляду в Україні на медіасервісі Megogo. Для цього необхідно мати підписку на пакет “Максимальна”, вартість якої становить від 203 гривень на місяць, а перший тиждень коштує лише 29 гривень.

Поєдинок між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі було перенесено з оригінальної дати через серйозну травму, яку отримав Тайсон Ф’юрі – розріз голови в результаті нещасного випадку під час тренувань. Організатори вирішили надати необхідний час Тайсону Ф’юрі для відновлення та підготовки, тому нова дата бою Усик Ф’юрі була призначена на 18 травня 2024 року.

Олександр Усик, дізнавшись про скасування дати бою Усик Ф’юрі, просто посміхнувся. Про це повідомляє менеджер українця Егіс Клімас. Але оточенню Усика не дуже сподобалась ця новина, вони назвали Тайсона – боягузом.

Промоутер Олександра Усика, Олександр Красюк, від свого імені іронічно пропонував Тайсону Ф’юрі розглянути можливість завершення кар’єри.

У поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі, Олександр Усик, який має на своєму рахунку 21 перемогу, з яких 14 нокаутом (21-0-0, 14 КО), та британець Тайсон Ф’юрі (34-0-1, 24 КО), які мали зустрітися 17 лютого, планували продемонструвати високий рівень боксу у найочікуванішому бою у надважкій вазі з часів зустрічі Леннокса Льюїса та Майка Тайсона у 2002 році. Спочатку запланований на кінець грудня, поєдинок Ф’юрі – Усик перенесли через важкий бій британця з ексчемпіоном UFC Френсісом Нганну в жовтні. Весь боксерський світ готується до протистояння та робить свої прогнози.