Гібіскус сірійский (Hibiscus syriacus)
  
  Гібіскус сірійський - це тропічна рослина, тому в наших широтах йому необхідно тепле, захищене місце. Гібіскус буде добре виглядати на задньому плані клумби з багаторічними рослинами. У регіонах з суворим кліматом по можливості садіть сорти з простими квітками.
  Рослинам з махровими квітками для зацвітання необхідний м'який клімат і яскраве сонце. Більшість багаторічних рослин володіють схожими потребами, що дозволяє їх чудово поєднувати з гібіскусом сирійським. Гібіскус сірійський добре поєднується з іншими квітучими чагарниками, такими як звіробій чашечковий і каріоптеріс кландоненский. Гібіскус сірійський особливо декоративно виглядає на тлі вічнозелених хвойних рослин.
  Захист на зиму: замульчуйте грунт опалим листям, молоді рослини укрийте соломою або хмизом, обв'яжіть щільною мішковиною. Тривала посуха може призвести до опадання бутонів гібіскуса сирійського. Регулярно поливайте рослини.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,3 30,00 0,3-0,4 60,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове