Вейгела квітуча (Weigela florida)
  
  Вейгела - крупний листопадний чагарник, що виростає на висоту 1,5 - 3м.
  Цвіте вейгела в травні - липні, в залежності від виду, до якого належить. Іноді вона розквітає повторно в кінці літа - початку осені, але якість і пишність цвітіння значно поступаються річному. Влітку ж квітуча вейгела нагадує дивний казковий шатер, з якого ось - ось з'явиться чарівна царствена особа.
  Догляд за вейгелою досить копіткий. Зростає вейгела на добре освітлених, доступних сонцю і захищених від вітру місцях. Тільки деякі з сортів вейгели здатні миритися з незначним затіненням. Добре росте на пухких грунтах. Хороший приклад - суміш перегною або опалого листя, піску і дернового шару, в співвідношенні 2:2:1. У цю суміш додають деяку кількість комплексного добрива (зазвичай 20 - 30 гр). Оптимальний час для посадки вейгели - весна для теплолюбних і осінь для решти. Процедура дренування обов'язкова. Розмір ями для посадки вейгели - 0,5 х0, 5м. Відстань між кущами визначається в залежності від сорту рослини. Першу підгодівлю грунту проводять ранньою весною. Для зміцнення загального стану рослини, що пережив сувору для нього зиму, в грунт вносять комплексне мінеральне добриво. Друга підгодівля проводиться в травні, в період формування бруньок квіток. Одночасно проводять роботи по окультуренню грунта, мульчування, розпушування, прополка, видалення сухих гілок і т.д.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
до 0,3 42,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове