Барбарис Тунберга (Berberis thunbergii)
  
  Листопадний колючий чагарник, висотою 0.5-1 м. Пагони горизонтально тягнуться, крона густа. Зимостійкий, абсолютно не уражується іржею. Посухостійкий. До грунтів високих вимог не пред'являє. Добре переносить формуючу стрижку
  Спеціального догляду для барбарису Тунберга не потрібно. Розмножується, як правило, насінням. Насіння необхідно піддати стратифікації терміном не менше 3 місяців. Барбарис Тунберга частіше інших видів використовується в озелененні і ландшафтному дизайні.
  Він чудово підходить для альпійських гірок, бордюрів, одиночних і групових посадок. Існує декілька декоративних форм барбарису Тунберга: темно-пурпурова, сріблясто-облямована, і стає все більш і більш популярною яскраво-забарвлена жовтолистяна форма. Цікава також мала (низькоросла) форма барбарису Тунберга з висотою куща не більше 30см і крихітними листочками довжиною до 1см.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,5 30,00 0,5 - 0,7 72,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове