Барбарис звичайний (Berberis vulgaris)
  
  Гіллястий кущ (1,2-2,5 м заввишки). Пагони сірі, ребристі, дугоподібні, несуть трироздільні, рідше п'ятироздільні колючки (2 см завдовжки), Молоді гілочки жовтуваті або жовтувато-червоні. Харчова, медоносна, лікарська, танідоносна, фарбувальна, декоративна рослина. Плоди барбарису вживають у їжу свіжими або після переробки. З них готують начинку для цукерок, желе, варення, мармелад. На Кавказі з плодів барбарису і невеликої кількості води, перцю та солі готують гостру приправу до м'ясних страв.
  У народній медицині ягоди барбарису рекомендуються для збудження апетиту, тамування спраги, поліпшення роботи шлунка, зниження кров'яного тиску. Корені використовують при захворюванні печінки.
  У декоративному садівництві барбарис застосовують для створення живоплотів, бордюрів, окремих груп. Не рекомендується розводити в лісових смугах поблизу сільськогосподарських угідь, тому, що він є проміжною рослиною-живителем шкідливих для злаків іржастих грибів.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,5 30,00 0,5 - 0,7 72,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове