Липа широколиста (Tilia platyphyllos)
  
  Дерево до 40 м заввишки, з густою, широкопірамідальною кроною, з червонувато-коричневими, пухнастими, рідше голими, молодими пагонами. Листя розпускаються на два тижні пізніше, ніж у липи дрібнолистої. Квітки жовтувато-кремові, більш великі, але в меншій кількості в суцвітті (2-5), цвіте на два тижні раніше липи дрібнолистої.
  Липа відносно невибаглива. Вона віддає перевагу родючим, вилуженим, добре дренованим і структурованим, помірно вологим грунтам. Недолік і надлишок вологи її пригнічують. Власне опале листя значно покращує фізико-хімічні властивості грунту, в якому росте дерево.
   Липа добре приживається і на відкритих сонячних ділянках, і в тінистих місцях. Вона належить до найбільш тіньовитривалим деревам помірного клімату. Липа - рослина, що не вимагає особливого догляду. Дерева можуть страждати від посухи, тому в жарке сухе літо їх потрібно поливати.

Висота,м Відпускна
ціна з ПДВ
Висота,м Відпускна
ціна з ПДВ
Висота,м Відпускна
ціна з ПДВ
0,5 20,00 0,5-1,0 50,00 1,0-1,5 70,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове