Гіркокаштан (Aesculus hippocastanum)
  
  Високе могутнє дерево.Виростає до висоти у тридцять шість метрів, має купольну крону і товсте гілля. На старих деревах зовнішні гілки часто відвислі з кучерявим закінченням. Цвіт за звичай білий з маленькими червоними цяточками. Квіти зібрані в гроно вертикальної форми, нагадуючи волоть, 10 - 30 см заввишки з 20 - 50 квіточками в кожній волоті.
  Кінський каштан завжди має стрункий стовбур, який дає йому велику перевагу як декоративній рослині. З рослин утворюють просто алеї. Кінські каштани не потребують надто багато догляду. Дерево доволі стійке до важко-забрудненого міського повітря.
   Кінський каштан любить глинясті ґрунти. Найкраще почуває себе у глинясто-пісчаних, пористих ґрунтах. Поєднання каштанів, кленів і акацій в одній місцевості здатно до великої міри привабити значну кількість дикого життя. Кінські каштани вважають доволі безпроблемними при вирощуванні. Однак, недавно було помічено, що Каштанова мінуюча міль створює проблеми для Кінського каштана на більшій частині території Європи.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,5 20,00 0,5-1,0 50,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове