Дуб звичайний (Quercus robur)
  
  Могутнє дерево 20-50 м заввишки з шатроподібною або широкопірамідальною кроною і міцними гілками. Стовбур товстий 1-1,5 м у діаметрі. Кора темно-сіра, товста з поздовжніми тріщинами. У молодих дубків кора сіра, гладенька. Молоді пагони голі, оливково-бурі, ребристі, з овальними бруньками
  Дуб звичайний — основна лісоутворююча порода Лісостепу, росте в суміші з сосною, грабом, ясенем, ялиною, буком. Світлолюбна рослина. Цвіте у травні. Плоди достигають у вересні — жовтні. Танідоносна, деревинна, лікарська, фітонцидна, харчова, медоносна, фарбувальна, кормова, декоративна і фітомеліоративна рослина. Росте на більшій частині України, в Степу рідше, головним чином в долинах річок.
  Дуб звичайний рекомендується як головна порода в лісомеліоративних насадженнях, в полезахисних лісових смугах, в протиерозійних насадженнях по балках і ярах, на змитих ґрунтах. Його можна висаджувати вздовж зрошувальних каналів, оскільки його коренева система не дренує стінок каналів і не руйнує їх покриття.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,5 30,00 0,5-1,0 45,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове