Дейція шорстка (Deutzia scabra)
  
  Дейція шорстка, або зірчаста родом з Японії і Китаю, найбільш часто зустрічається в садах. Цей вид одержав свою назву за шорсткість листя, суцільно покритих дрібними волосками. Дуже витончений листопадний чагарник, порівняно невисокий (до 2,5 м); зацвітає пізніше інших видів (цвіте в червні і липні).
  Дейція теплолюбна і особливо вимоглива до вибору місця посадки, умов утримання і догляду. Найбільш сприятливі для неї злегка тінисті місця під кронами великих дерев, де зберігається зволоженість повітря і розсіяне світло.
  Пишне цвітіння можливе тільки на живильних грунтах з помірним зволоженням. Не переносить перезволоження і засолення грунту. В оптимальних умовах чагарник живе кілька десятиліть. Дейція добре переносить пересадку. На зиму її бажано вкривати. Щорічно проводять санітарну обрізку підмерзлих пагонів.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
0,5 20,00 0,5-0,7 72,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове