Акація біла (Robinia pseudoacacia)
  
  Дерево родини бобових, світлолюбне, до 35 м заввишки, проріджене дерево, що пізно розпускається, з коричневою корою з глибокими тріщинами. Квітки білі, 2 см в довжину, в червні, в густих кистях завдовжки 10-20 см, сильно запашні.
  Біла акація — медоносна, лікарська, фарбувальна, ефіроолійна, танідоносна, деревинна, декоративна й фітомеліоративна рослина. Вона одна з найкращих, високопродуктивних, але примхливих ранньолітніх медоносів, що дає продуктивний взяток. Є дані, що одне дерево у віці 10—30 років дає до 8 кг меду.
  Білу акацію широко культивують по всій Україні, найбільші площі її насаджень зосереджені в Лісостепу і Степу. Трапляється в парках, садах, полезахисних і протиерозійних смугах, у захисних насадженнях уздовж доріг, поблизу пасік тощо. Заготовляють сировину в районах її вирощування. Запаси сировини великі.
  Як декоративну рослину її висаджують на садибах, уздовж доріг, на вулицях, у парках і скверах. Відомі такі декоративні форми: з колоноподібною (шипів майже немає), кулястою (пагони без шипів), плакучою кронами.

    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
    Висота,м         Відпускна    
ціна з ПДВ
до 1,0 30,00 1,0 - 1,5 70,00НАЗАД


      Шановнi вiдвiдувачi

Вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Переглянувши наш сайт, Ви можете знайти для себе корисну інформацію, що стосується діяльності та особливостей роботи нашого лісогосподарського підприємства.

З повагою, Степан Данькевич
директор


      КОРИСНI ПОСИЛАННЯ
Сертифіковані ліси
       Під час цитування інформації, посилання на сайт ДП Радехівське ЛМГ - обов'язкове